BIANCA COMBEE: VERLIEFD, MAAR WEL MET VERSTAND

door | feb 5, 2026

Februari brengt Valentijnsdag met zich mee. Of je er nu iets mee hebt of niet, het zet veel mensen aan het denken over keuzes die je maakt op gevoel. En laat dat nu precies zijn wat ik dagelijks zie gebeuren in de woningmarkt.             

Bij Bianca Combee Housing Service komen mensen vaak binnen met een lijstje eisen. Logisch. Locatie, budget, aantal kamers, energielabel. Maar tijdens een bezichtiging gebeurt er iets anders. Iemand loopt een woonkamer in, kijkt om zich heen en je ziet het meteen. Dit voelt goed. Dat moment laat zich niet in cijfers vangen.

Tegelijkertijd is gevoel alleen niet genoeg. Een woning kan er nog zo aantrekkelijk uitzien, als het financieel niet klopt of niet past bij de plannen voor de komende jaren, dan wordt verliefdheid al snel een valkuil. Precies daar zit de waarde van ervaring. Niet om enthousiasme af te remmen, maar om het richting te geven.

In mijn werk begeleid ik veel stellen die samen een woning kiezen. Dat proces draait niet alleen om de woning zelf, maar ook om afstemming. Over ruimte, buurt, budget en toekomst. Het is geen romantisch verhaal, maar wel een belangrijk besluit dat vraagt om duidelijke afspraken en realistische keuzes.

Wat ik prettig vind aan mijn werk, is dat ik mensen help dat evenwicht te vinden. Enthousiast zijn mag. Soms snel beslissen ook. Maar altijd met overzicht. Een goede woningkeuze voelt achteraf niet spannend, maar logisch.

Misschien is dat de echte link met Valentijnsdag. Verliefd worden is makkelijk. De juiste keuze maken vraagt iets meer. In wonen, net als in het leven, werkt gevoel het beste als het wordt ondersteund door verstand.

Valentijnsdag gaat voorbij, een huis blijft. En juist daarom begeleiden wij onze klanten daarin zorgvuldig.

 

Cheyenne Horbach
Advertentie
Gelderlandplein Magazine